LT | EN | RU


Technologiniai įrengimai, nuolat papildomi nauja europietiška įranga, padeda mums tenkinti kliento poreikius kokybiškai, greitai ir tiksliai.
 

Apie mus

1960 m.  įkurta  Alytaus  metalinių  konstrukcijų  gamykla.  Vėliau  tapusi Vilniaus metalo konstrukciju gamyklos Alytaus ūkiskaitiniu cechu. Buvo gaminamos stambiagabaritinės, ir įvairios   kitos  metalo  konstrukcijos,  stambus  metalo  gaminiai - katilai,  talpyklos,  oro atšaldytojai, vandens  bokštai,  kolektoriai. Visa  tai buvo tiekiama stambiausioms to meto įmonėms - Mažeikių naftos perdirbimo gamyklai, "Azoto" trašų gamybos įmonei, daugeliui Lietuvos statybos trestų, ir kitoms.

1993 metais gamykla reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę "Metkonas".

Esame  vidutinio  dydžio  įmonė  su  ilgametėmis tradicijomis, ir įvairiapuse patirtimi metalo gamybos srityje. Mūsų gamybinė bazė  išsidėsčiusi  3 500  kv. m.  plote. Cechų ir sandėlių patalpos sudaro apie 2000 m2.

Pagrindinė įmonės veikla: metalo konstrukcijų  ir gaminių iš metalo gamyba. Taip pat statome pastatus iš metalo konstrukcijų, gaminame ir montuojame reklaminius stendus, projektuojame ir gaminame netipines konstrukcijas iš metalo.

Įmonėje  dirba   kvalifikuoti   darbininkai:  suvirintojai, šaltkalviai, kalviai, tekintojai. Technologiniai įrengimai, nuolat  papildomi  nauja  europietiška  įranga, padeda mums  tenkinti  kliento  poreikius kokybiškai, greitai ir tiksliai.  Metalinės  konstrukcijos  suvirinamos   firmų "ESAB"  ( Švedija ) ir "FRONIUS " ( Austrija ) pusiauautomatais. Suvirinimo  siūlių  kokybė griežtai kontroliuojama.

Mes siekiame nuolat gerinti savo atliekamų darbų kokybę, kuri visapusiškai tenkintų klientų poreikius,  ir  privalomuosius  teisinius  reikalavimus.  Įgyvendindami  kokybės politiką, mes dirbame  pagal  ISO 9001:2000  kokybės  vadybos  sistemos  reikalavimus. Ji yra nuolatos tobulinama  ir gerinama. Nuolatinis darbuotojų mokymas ir profesinis tobulėjimas - tai mūsų kokybiškos veiklos  garantija.  Siekdami  nuolat  kokybiškai  atlikti darbus, stengiamės savo veikloje  diegti  pažangias  technologijas.  Įmonės kokybės politika yra nuolat peržiūrima jos tinkamumo užtikrinimui.

   

  © 2002. UAB "Metkonas". E-solution: "Informacijos tinklas", ZOOM internet design.